‏שבת ‏27 ‏פברואר ‏2021
המישלמה
 
יפו TV קהילה
 
הודעות משטרת ישראל
 
פורטל יפו  קהילת יפו  תיקו למכבי יפו מול בת-ים
תיקו למכבי יפו מול בת-ים
תיקו למכבי יפו מול בת-ים
 מאת: ערן כהן אמין
‏שבת ‏26 ‏אפריל ‏2014.
מ' 29-מכבי יפו
מ' 29-מכבי יפו
שתף |
 
מחזור 29
מכבי קביליו יפו 1 - מכבי עירוני בת ים 1
25.4.14
צפו בתקציר הוידאו: (צילום: שלמה ורסנו)
יש להפעיל רמקולים וללחוץ על החץ


סיכוייה של מכבי קביליו יפו לתפוס בסיום העונה הסדירה את המקום השני קיבלו היום מכה קשה. כל שצריכה הייתה יפו לעשות זה לנצח את מכבי עירוני בת ים ולקוות שניצחון נוסף על אילת בשבוע הבא יבטיח לה את הביתיות בפלייאוף. 
בפועל הציגו היום שחקניו של חיים משחק סביר אך לא כזה ששווה 3 נקודות. הפלייאוף מתקרב בצעדי ענק ואם נשים לרגע בצד את מאבקי המיקום בין יפו מרמורק ואזור הרי שלפני כן יש דברים אחרים שאמורים להדאיג את אופיר חיים וצוותו. כבר תקופה ארוכה שהשחקנים שלהם מציגים יכולת דלה ולא מספקת.

שום תירוץ שקשור לכך שהפלייאוף כבר הובטח מזמן וששומרים כוחות לרגעים המכריעים אינו מתקבל. אין הוקוס פוקוס בכדורגל וסביר להניח שהיכולת שראינו מהקבוצה היום , נגד נס ציונה וכפר קאסם היא היכולת שנראה גם במשחקי הפלייאוף. שם , זה כבר לא יספיק ויפו עלולה לספוג מכה קשה מאד שתגמור לה את העונה מהר מהצפוי. 
קבוצה שחייבת לסיים במקום השני בשביל לזכות ביתרון ביתיות , ולהנות ממענק מקום והכנסות ממשחקי הפלייאוף שהם כמו אוויר לנשימה עבורה אינה יכולה לסיים בתיקו משחק נגד קבוצה שאיבדה עניין מזמן בליגה.

את המשחק הזה הייתה צריכה יפו לנצח , שער השיויון שהגיע כתוצאה מהירדמות מוחלטת בחוליית הגנה צריך להדליק נורות אזהרה , הקבוצה חייבת להגיע מוכנה יותר לקרבות הפלייאוף , כמו שכבר אמרנו , אין "הוקוס פוקוס" בכדורגל ופשוט נצטרך לקוות שהמערכת כולה תתעלה במשחק הראשון ותצליח לייצר סוג של מומנטום.
 
סיקור המשחק - מחצית ראשונה
כ - 250 מאוהדי הקבוצה הגיעו לבת ים לצפות במשחק החוץ האחרון של הקבוצה בעונה הסדירה. היריבה מבת ים הבטיחה את הישארותה בליגה ועבורה המשחק לא קבע כלל. 
עבור חניכיו של חיים היה זה משחק חשוב שיכל להקפיץ את הקבוצה למקום השלישי מרחק הפרש שערים מהמקום השני , רגע לפני מחזור הסיום שסידר מפגש בין מרמורק לאזור ובין יפו לאילת. משה טליאס מאמן בת ים עלה בהרכבו החזק ביותר שכלל את רון למל שחזר מפציעה הישר לבין הקורות , זיו כבדה הותיק בקישור ויוסי פליקר בחוד. 


אופיר חיים נאלץ להסתדר ללא חן מלכה שסיים את העונה בגלל פציעה ויאיר כהן צדק שנעדר מהסגל אף הוא עקב פציעה קלה. גיל קין לא שיחק עקב צבירת צהובים ורוסלן ברסקי נעדר עקב הרחקה. עומר פרץ וטל שמעיה פתתו ב 11 והדקות הראשונות נראו מעודדות מבחינת יפו. 

מאור מרציאנו וגיא שוסט עלו המון להתקפה והופעלו על ידי היטב על שחקני הקו והקשרים. המון כדורים נכנסו לרחבת בת ים ויפו ניסתה להגיע למצבים דרך מסירות כפולות והמון תנועה בחלק הקדמי. טל שמעיה ובעיקר עומר פרץ המצוין הגיעו פעם אחר פעם לקבל כדור בין קו הקישור לקו ההגנה וניסו לייצר מצבים על ידי בעיטות לשער והכנסות כדור למגנים או לחבריהם להתקפה. 

דווקא בת ים הייתה הראשונה להגיע למצב ממשי. בדקה ה - 10 יוסי פליקר נשלח קדימה ומגיע לאחד על אחד מול טובלי הצעיר , פליקר שולח כדור חזק למסגרת אך טובלי באינסטינקט נהדר הודף לקרן. בדקה ה- 15 מצב ראשון ליפו לאחר שפרץ נופל ברחבה , הכדור מגיע ללוי ששולח כדור חזק מהרחבה שפוגע בשחקן בת ים. 

בדקה ה- 18 מקבל פרץ את הכדור מרחק 20 מטרים משערו של למל , מתקדם מעט ומסף הרחבה שולח כדור חזק אך למל הודף. יפו המשיכה לחפש את השער ואסף לוי ניסה כוחו מבעיטה מרחוק לאחר התקפה יפה בדקה ה- 22 אך הכדור הלך החוצה. 
מרציאנו ושוסט המשיכו להיות פעילים והכניסו כל העת כדורים שטוחים לשחקני הקו פרץ ושמעיה ונדמה היה כי השער באוויר. גיא אבן ששיחק מאחורי קרגולה היה מרכיב חשוב מאד בהנעת הכדור אך לא היה מספיק מדויק. 

טל שמעיה ניסה למצוא את השער בדקות 27 ו 30 אך הבעיטות שלו היו חלשות ולא סיכנו את למל. בדקה ה- 42 זוכה יפו בבעיטה חופשית מרחק 18 מטרים משערו של למל. גיא אבן לוקח את הבעיטה אך מוצא רק את המשקוף. 0-0 במחצית.
 
סיקור המשחק - מחצית שניה
אופיר חיים לא ביצע שינויים בהפסקה ויפו עלתה במטרה למצוא את שער היתרון היקר. במחצית זו שלטה יפו במשחק וביטלה את בת ים שבקושי הגיעה למצבים. 
בדקה ה- 56 זוכה יפו בבעיטה חופשית על סף הרחבה , אסף לוי משחרר כדור במהירות לפרץ שמימין הרחבה מוציא רוחב לקרגולה שמול שער חצי חשוף בועט אך שחקן בת ים ששמר את קרגולה הכניס את רגלו והכדור יצא לקרן. יפו ניסתה למצוא את שער היתרון , שמעיה ופרץ קיבלו כדורים באזורים המסוכנים אך לא היו מספיק איכותיים במסירה האחרונה. 

גיא אבן נעלם ליותר מדי ויפו קצת נתקעה. בדקה ה- 64 היה זה אבן שקיבל כדור ברחבה ושלח בעיטה חזקה אך למל שוב הדף. בדקה ה- 71 מכניס אבן כדור טוב לקרגולה שמשתלט טוב בשמאל הרחבה ותחת לחץ שומרו מנסה להכניס כדור חד לרחבה , הכדור פוגע בידו של שחקן בת ים , פנדל ליפו. 

קרגולה שלא כבש מאז המשחק בשעריים לקח על עצמו את הבעיטה ולא השאיר סיכוי ללמל , 1-0 מוצדק ליפו. דווקא לאחר כיבוש השער נלחצה יפו לאחור ואפשרה לבת ים להרים ראשה. הבת ימים זכו בכדור חופשי בדקה ה- 73 אך הגנת יפו הרחיקה את הסכנה. 

בדקה ה- 75 זה כבר נגמר עם כדור ברשת. עבירה מיותרת של סולי צמח על זיו כבדה לאחר איבוד כדור שטותי וחסר אחריות בקישור הובילה לבעיטה חופשית לבת ים. רועי סנדורי אחד השחקנים הנמוכים במגרש מצליח להסתנן ומנצל הירדמות כללית בהגנה כדי לנגוח מקרוב ולקבוע שיויון, 1-1. 

יפו ניסתה לחפש שוב את שער היתרון. טל שמעיה בבעיטה חופשית בדקה ה- 81 בעט למסגרת אך מצא את למל מוכן. אופיר חיים זרק למערכה את רועי הררי ששב מפציעה ארוכה במקומו של מרציאנו. יפו תקפה , בדקה ה- 85 מגיע קנדיל לכדור של חופשי של אבן אך נוגח מקרוב החוצה. 
בדקה ה- 90 שולח שמעיה כדור חזק מסף הרחבה אך שוב למל הודף. 1-1 בסיום.
 
תוצאת התיקו בצירוף ההפסדים של מרמורק ואזור משאירים את יפו במקום הרביעי מרחק הפרש שערים מאזור שבמקום השלישי ו 2 נקודות ממרמורק שבמקום השני.

ניצחון של יפו במחזור הסיום נגד נועלת הטבלה אילת יבטיח לה ככל הנראה את המקום השלישי שיעניק לה את הביתיות במשחק הפלייאוף הראשון ואולי גם בשני ( במידה ומקום חמישי ינצח את מקום שני ). מעבר לעניני המיקום , אופיר חיים וצוותו חייבים לחשוב מה עליהם לעשות כדי שהקבוצה תיראה טוב יותר בהמשך , בפליאוף אין זמן לתקן וכל משחק הוא כמו גמר גביע.

תגיות:   מכבי קביליו יפו   מכבי יפו   כדורגל ביפו   ספורט ביפו   קהילה ביפו  

תגובות  לכתבה זו 0 תגובות  
תגובה לכתבה
שלחו כתבה
הדפסת כתבה
אצטדיון בלומפילד ישופץ בעלות של כ-190 מיליון ש"ח
מ.יפו מול כ.קאסם
מכבי קביליו יפו 0- מ.ס כפר קאסם 1
    
כתבה תמונה             

לחצו על התאריך וקבלו את אירועי היום

? ? ? ? ? ? ?
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10
11
12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
             
מתאריך עד תאריך
מחזור שני עירוני ז סיים ב1059
בתיה א.comמיר ( אלשך), cbat yam, (18/03/2017)
בית הספר החדש - בי"ס שיוויוני
הורה יפואי, יפו, (27/07/2016)
מקום נפלא וקסום
איל, גבעתיים, (22/05/2016)
תאונה ביפו
יהב, יפו, (17/05/2016)
פסטיבל הונגריה ביפו
עידית, שערי תקווה, (08/05/2016)
למי מכוון הספר?
אודליה, (01/04/2016)
גמאל בובלי
סמירה , (05/05/2015)
רוכב אופניים נפצא
עדנה לוי, יפו העתיקה, (01/05/2015)
חריף כמו תמיד
יונס אוסרוף, יפו, (05/09/2014)
רוצים לברך מישהו מיפו?
למסור אהבה?
איחולים מהלב?
כנסו ושלחו ממש כאן.
פורטל יפו
הזמינו עכשיו את פנטזיה אירועים לחגיגות שלכם הכנסו לאתרנו http://www.fantasyevents.co.il/
פנטזיה אירועים
הגולים מאוד יפיםםם
עילאי
מוסרת דש לסמי אלבו ולמי שיש פרטים איך להגיע אליו אשמח מאוד.
יעל
האתר בסדר אבל אני לא אוהבת בסדר אני רוצה אתר מצויין וזה אתר ולא טוב אז לאור כך אני מבקשת לסדר את האתר כראוי בתודה שני בן.....
שני
היי מאמי, לא דיברנו מלא זמן ותכלס אני מתגעגעת! מתי אתה בא לבקר?? באמת שאני תמיד נזכרת כמה כיף היה לנו ופשוט מתגעגעת.. תקשר אליי כשאתה רואה את זה! 0548029893 בייי אהובי יום טוב 3> 3>3>
שידלוב הנסיכה :)
מירה טל היא הכתבת הכי מדהימה שלכם!!! מוכשרת ברמות!!
ליעד

אני מאחלת לכולם כואב :)
רועי יאחטייייייייייייי

אלה תמיר הית
אני מבקש שתעזרול
נואהדה אחמד
לבעלי היקר טומי מודה אני לאלוהים על כך שיש לי אותך אישתך
ויקטוריה אנגל
כתבו לנו |  תקנון האתר |  פרסמו אצלנו |  מפת אתר |  קישורים |  כתבים מובילים |