‏יום ראשון ‏04 ‏אוקטובר ‏2015
המישלמה
 
יפו TV קהילה
 
הודעות משטרת ישראל
 
פורטל יפו  קהילת יפו  מרכז הירש - מסתכלים קדימה
מרכז הירש - מסתכלים קדימה
בואו לבקר במרכז ולהשתתף בפעילויות השונות
 מאת: מערכת הפורטל
‏יום רביעי ‏09 ‏דצמבר ‏2009.
מרכז הירש לגיל הרך ביפו
מרכז הירש לגיל הרך ביפו
שתף |
מרכז הירש לגיל הרך – מרכז טיפולי חינוכי עג'מי הוקם בשנת 1994 בלב ליבה של שכונת עג'מי כתרומה ממשפחת הירש במטרה להפוך את השירותים הטיפוליים לזמינים ונגישים עבור הקהילה היפואית בכלל ועבור השכבות החלשות בפרט. בנוסף לתרומה של משפחת הירש, ייחודיותו הביאה לכך שמספר גורמים התאגדו יחדיו כדי לממן את הוצאותיו השוטפות:  מנהלת השירותים החברתיים ומנהל החינוך – עיריית ת"א יפו, משרד החינוך וקרן פרייס.   
 
המטרות הראשוניות והעיקריות של המרכז הינן מניעתיות וטיפוליות תוך שילוב ראייה  הוליסטית אשר תופסת את הילד כמכלול יחד עם משפחתו וסביבתו. בשל ראייה זו בתוך המרכז נמצאת גם טיפת חלב אשר מלווה את האימהות במהלך ההיריון ולאחר הלידה במעקבים התפתחותיים שונים, הדרכה ותזונה. גישה זו מאפשרת לצוות המרכז להגיע למספר גדול ביותר של ילדים הזקוקים להתערבות בגיל הרך עוד לפני הגעתם לבי"ס, זאת בכדי לצמצם פערים התפתחותיים ורגשיים. כמו כן המרכז ממשיך ללוות את הילדים המתקשים גם במסגרות החינוך בגני הילדים ובבתי ספר. אי לכך, המרכז מציע את עצמו ואת מגוון שירותיו הניתנים בתוך המרכז להורים והילדים עד גיל 5 ואילו בתוך בתי הספר עד גיל 18.
מנהלת המרכז יחד עם הצוותים השונים במרכז יקדמו אתכם בברכה, בחיוך, הקשבה ובכל שפה אשר תרצו כל פעם בה אתם מגיעים למרכז .לכן, בואו לבקר במרכז ולהשתתף בפעילויות השונות.בכדי לאתר ילדים ולטפל בהם באופן הטוב ביותר, תחת גגו של המרכז נמצא צוות טיפולי- רב מקצועי  צעיר,דינאמי, מקצועי,מנוסה וקשוב לצרכי הילד והוריו. על אותו צוות נמנות מרפאות בעיסוק, קלינאיות תקשורת, פסיכולוגית, עובדים סוציאליים קליניים ומטפלות רגשיות בתנועה ואומנות, מדריכת ג'מבורי, 
מספרת סיפורים ומדריכה מומחית בנושא הורים-ילדים ומשחק
 
(במסגרת פרויקט בדאיאת).
 
חשוב להדגיש כי בזכות שיטת הניהול הייחודית בה המנהלת מעודדת ומקדמת עבודת צוות בין המטפלים השונים, מאפשרת חשיבה עצמאית, מספקת הדרכות מקצועיות ימי עיון והשתלמויות לשם קידום הצוות והעשרתו הופכת למעשה את המטפלים לייחודיים ומומחים בתחומם. השירותים שניתנים במרכז מתבצעים בשלוש שפות: ערבית כשפה עיקרית, עברית ואנגלית. נתון זה מאפשר לקהל הלקוחות לקבל את כל השירותים שהוזכרו לעיל בשפת אימם, לשאול בשפת אימם ולהתלבט בשפת אימם יחד עם המטפלים בכל הנושאים הקשורים להתפתחות ילדיהם בצורה נאותה.  הפנייה למרכז יכולה להתבצע באופן עצמאי, דרך הגננת, מורה וטיפת חלב.
 
עיסוי תינוקות במרכז לגיל הרך
עיסוי תינוקות במרכז לגיל הרך

מנהלת המרכז יחד עם הצוותים השונים במרכז יקדמו אתכם בברכה, בחיוך, הקשבה ובכל שפה אשר תרצו כל פעם בה אתם מגיעים למרכז .לכן, בואו לבקר במרכז ולהשתתף בפעילויות השונות, שעת סיפור,  מפגש ומשחק במשחקיה, תנועה בג'מבורי, בית ספר להורים ולאנשי מקצוע בגיל הרך, טיפולים דיאדיים הורים וילדים, עיסוי תינוקות,  קבוצות בנושא מעבר לאמהות, מוכנות לכיתה א'. איבחונים דידקטיים. טיפול פרטני מוטורי, תפיסתי , שפתי ורגשי. קבוצות הורים לילדים עם קשיי קשב וריכוז ועוד.
 
 

תגיות:   קהילה ביפו   ילדים ביפו   מרכז הירש   עג'מי  

תגובות  לכתבה זו 0 תגובות  
תגובה לכתבה
שלחו כתבה
הדפסת כתבה
חג הקורבן ביפו
מצעד הצופים המוסלמים-תמונות נבחרות
הפגנה ביפו
הפגנת אופנועים ברחובות יפו
    
כתבה תמונה             

לחצו על התאריך וקבלו את אירועי היום

? ? ? ? ? ? ?
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10
11
12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
             
מתאריך עד תאריך
לא מצויין שעות?  (לת)
אני, (03/10/2015)
הקפות שמחת תורה
פורטל יפו, (03/10/2015)
כתובת
פורטל יפו, (21/09/2015)
מצעד הצופים
פורטל יפו, (21/09/2015)
חג הקורבן
חזי, גוש דן, (20/09/2015)
רצוי לציין את מיקום היריד. מהו?  (לת)
כנרת, יפו, (18/09/2015)
ההצגה מחכים לגודו בתאטרון הסימטה
אריה אלדר, יפו, (12/09/2015)
ספר מעולה
אביגיל, (31/05/2015)
רוצים לברך מישהו מיפו?
למסור אהבה?
איחולים מהלב?
כנסו ושלחו ממש כאן.
פורטל יפו
לא נמאס לכם מרעשי הזיקוקים כול ערב בשכונת עג'מי עד מתי תעשו את הזיקוקין האלה כול ערב? שיהיה לנו אחלה אתר!!
אורן
הזמינו עכשיו את פנטזיה אירועים לחגיגות שלכם הכנסו לאתרנו http://www.fantasyevents.co.il/
פנטזיה אירועים
הגולים מאוד יפיםםם
עילאי
מוסרת דש לסמי אלבו ולמי שיש פרטים איך להגיע אליו אשמח מאוד.
יעל
האתר בסדר אבל אני לא אוהבת בסדר אני רוצה אתר מצויין וזה אתר ולא טוב אז לאור כך אני מבקשת לסדר את האתר כראוי בתודה שני בן.....
שני
היי מאמי, לא דיברנו מלא זמן ותכלס אני מתגעגעת! מתי אתה בא לבקר?? באמת שאני תמיד נזכרת כמה כיף היה לנו ופשוט מתגעגעת.. תקשר אליי כשאתה רואה את זה! 0548029893 בייי אהובי יום טוב 3> 3>3>
שידלוב הנסיכה :)
הוועדה
בהצלחה מכול משפחת בדארנה
לרותם להב  האיש  והקפה המקסימים!!!!!
ברכות חמות ותודות מקרב לב  על  "תחנת  הקפה" החדשה  שלך  בשד'  ירושלים  הצמודה  ל"אלהמברה".
איזה כיף לנו!!!  שיהיה בהצלחה רבה,
מקרב  לב ונפש
אורה
נו,  תרשום כבר את השם על הסוכך ....וגם  אני  חייבת לך תודה גדולה כי המקום המקסים שלך  מהווה  זרז בשבילי  לפתוח מדור חדש  ובלתי תלוי בפורטל תחת השם  "גם זו יפו"
אורה ענפי "גם זו יפו"
כתבו לנו |  תקנון האתר |  פרסמו אצלנו |  מפת אתר |  קישורים |  כתבים מובילים |